تفنگ میخکوب ارزان قیمت

تفنگ میخکوب

تفنگ میخکوب ابزاری هوشمند برای مواقعی است که باید تعداد زیادی میخ را به طور مداوم و سریع بکوبید. این ابزار می تواند هزاران میخ را در روز با دقت عالی و حداکثر کارایی و کمترین تلاش به سطح مورد نظر پرتاب کند. تفنگ میخکوب در کارگاه‌ های صنعتی مورد استقبال قرار گرفته است زیرا سرعت، ثبات، سایز کم تفنگ و صرفه جویی در زمان برای آن ها در اولویت می باشد.در ادامه با انواع تفنگ میخکوب و نحوه کار آنان آشنا خواهید شد.

تفنگ میخکوب دستی

این ابزار دستی برای پروژه‌ های کوچک ‌تری که به حجم کم میخ نیاز دارند مانند اثاث یا لوازم داخلی، نصب عایق، ساخت مبلمان، کفپوش، تزئینات سبک، قالب‌ گیری چوب و تعمیرات کلی مناسب‌ است. تفنگ میخکوب دستی نیازی به پمپ هوا ندارد به همین جهت، استفاده از آن راحت است، کارتریج میخ این تفنگ از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا، وزن سبک و سختی بالا ساخته شده است.

تفنگ میخکوب چاشنی

تفنگ میخکوب چاشنی دار نوعی تفنگ میخکوب است که در ساخت و ساز برای اتصال مواد به لایه های سخت مانند فولاد و بتن استفاده می شود. این فناوری که به عنوان اتصال مستقیم یا بست انفجاری شناخته می شود، با انفجار کنترل شده یک بار کوچک پیشران شیمیایی، مشابه فرآیندی که یک سلاح گرم را تخلیه می کند، عمل می کند. تفنگ میخکوب چاشنی را می توان به راحتی در مکان های باریک یا نامناسب مانند نصب گیره های تعلیق فولادی در سقف بتنی بالای سر استفاده کرد.

تفنگ میخکوب چاشنی دار

تفنگ میخکوب چاشنی خور به عنوان ابزارهای فعال با مواد منفجره شناخته می شود، این ابزار نوعی تفنگ است که میخ ها یا سایر بست های تخصصی را برای اتصال مواد به هم می راند.تفنگ میخکوب چاشنی دار دارای قفل ایمنی دهانه است و اگر پوزه به سطحی با نیروی کافی فشار داده نشود، پین شلیک مسدود می شود و نمی تواند به چاشنی برای شلیک برسد. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که تفنگ به صورت غیر ایمن تخلیه نمی شود و باعث می شود میخ به یک پرتابه مهار نشده تبدیل شود.

تماس با سازه کاران دکور و خرید تفنگ میخکوب نو و تفنگ میخکوب دست دوم:
۰۲۱۶۶۱۷۷۷۳۱
۰۹۱۲۷۳۸۵۲۴۵

تفنگ میخکوب آهن

این ابزار هنگامی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به کوبیدن میخ به سطوح آهنی داشته باشید. تفنگ میخکوب آهن به واسطه چاشنی که در آن قرار می گیرد در میخ کاری و متصل کردن سازه های گوناگون به سطوح آهنی و فلزی با قدرت و سرعتی بالا به شما کمک می کند. قدرت و سرعت پرتاب میخ بستگی به چاشنی استفاده شده دارد پس به نوع چاشنی و کاربرد آن در زمان خرید دقت کنید زیرا چاشنی ها هم انواع مختلفی دارند و شما باید متناسب با نوع کارتان آن ها را انتخاب نمایید.

تفنگ میخکوب بتن

تفنگ میخکوب بتن ابزاری برای اتصال مستقیم میخ ها به بلوک های بتنی، فولادی، ماسه آهکی، نصب توری سیمی، نوارهای فولادی به بتن، چوب به فلز، عرشه ‌بندی، حصارکشی و موارد دیگر می باشد. این تفنگ حرفه ای قابلیت استفاده در حجم بالا و کارهای سنگین در سایت های ساختمانی را دارد.

تفنگ میخکوب چاشنی خور

این ابزار دارای قدرت و کیفیت بالایی برای پرتاب میخ می باشد تفنگ میخکوب چاشنی خور به قدری سریع و قدرتمند است که هر گونه جسم نرم و سخت را شکافته و میخ را با بالاترین قدرت شلیک می کند و به همین جهت این اسلحه طرفداران زیادی دارد.

تفنگ میخکوب اتوماتیک

این ابزار برای میخ زدن طراحی شده است و به راحتی اکثر دیوارها، درها و کف ها را سوراخ می کند. تفنگ میخکوب اتوماتیک بهترین تفنگ از نظر قدرت و سرعت نسبت به میخکوب های دیگر است. این تفنگ میخکوب قابلیت تنظیم قدرت را دارد و با استفاده از چاشنی های پرقدرت می تواند میخ را در بتن و آهن شلیک کند. در حفاظت از این تفنگ میخکوب محتاط باشید زیرا در صورت شکستگی باید تعویض شود و قابل تعمیر نخواهد بود.

تفنگ میخکوب شارژی

تفنگ های میخکوب شارژی تحرک بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارد همچنین دارای زمان راه اندازی سریع است اما کارهای پرقدرت مانند قاب‌ بندی، استفاده از باتری را افزایش می‌دهد. در تفنگ میخکوب شارژی یک باتری، شارژ الکتریکی را برای احتراق سوخت برای کوبیدن میخ ‌ها فراهم می کند، در این ابزار هیچ سیم یا شلنگی لازم نیست و به همین جهت حمل آن راحت است.

تفنگ میخکوب دست دوم

نوع دست دوم تفنگ میخکوب شامل همه مدل های اسلحه میخکوب است برخی افراد با پرداخت هزینه کمتر صاحب یک تفنگ میخکوب دست دوم می شوند اما اگر اطلاعات کافی در زمینه این ابزار نداشته باشند مجبور می شوند دوباره تفنگ نو آن مدل را خریداری نمایند مگر آن که در زمان تهیه تفنگ میخکوب دست دوم از کیفیت و سالم بودن آن اطمینان حاصل کنند. شما با خرید تفنگ میخکوب نو می توانید هم از لوازم جانبی در بسته بندی آن استفاده نمایید و هم یک محصول ضمانت شده و گارانتی دار داشته باشید.

روش های شلیک تفنگ میخکوب

درک روش های مختلف شلیک با تفنگ میخ به شما کمک می کند تا بهترین تفنگ میخکوب را برای پروژه های خود انتخاب کنید و از شلیک تصادفی جلوگیری کنید. در اکثر میخکوب ها، روش شلیک به عملکرد دو کنترل بستگی دارد: یک ماشه و یک نوک ایمنی که روی سطح کار فشار می دهید. شلیک تماسی یا شلیک ضربه ای، به شما امکان می دهد به سرعت میخ ها را پشت سر هم بکوبید تا زمانی که ماشه را فشار داده اید، هر ضربه نوک ایمنی روی سطح کار یک میخ را شلیک می کند. این نوع شلیک کار تولید را سرعت می بخشد اما کنترل آن را دشوار می کند، در این روش خطر شلیک ناخواسته نسبت به روش های دیگر بیشتر است. شلیک تک ترتیبی از ضربه زدن ناخواسته به میخ ها جلوگیری می کند شما برای شلیک اولین میخ باید نوک ایمنی و ماشه را به ترتیب به کار ببرید سپس می توانید نوک ایمنی را روی سطح کار خود فشار دهید و فقط ماشه را برای هر میخ اضافی دوباره فعال کنید.

شلیک تمام ترتیبی ایمنی شما را با نیاز به فعال سازی متوالی نوک ایمنی و ماشه، برای شلیک هر میخ تضمین می کند. برای شلیک چندین میخ، نوک و ماشه را بعد از اولین میخ رها کنید و سپس آن ها را به ترتیب صحیح دوباره فعال کنید تا بتوانید ادامه دهید. این روش به شما اجازه نمی دهد به سرعت شلیک تماسی کار کنید، اما روشی بسیار ایمن برای کار با تفنگ میخکوب است. میخکوب های کوچک تر که با ماشه کار می کنند نکات ایمنی ندارند آن ها از یک ماشه یا دو ماشه برای شلیک میخ یا منگنه استفاده می کنند. با ابزارهای تک ماشه، کشیدن ماشه یک میخ را می کشد، ابزارهای دو ماشه ای از شما می خواهند که ماشه ها را به ترتیب مناسب بکشید. برخی از میخکوب ها به شما این امکان را می دهند که مناسب ترین روش شلیک را برای پروژه خود انتخاب کنید.

مزایای تفنگ میخکوب

اگر شما یک کارشناس باتجربه یا یک کارگر ساختمانی حرفه ای هستید، قطعاً باید خرید یک تفنگ میخکوب را در اولویت قرار دهید زیرا مزایای بسیاری از این ابزار همه کاره وجود دارد که ما در نگارش ذیل به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

سرعت بخشیدن به روند ساخت و ساز

اگر می خواهید کار را سریعتر انجام دهید، تفنگ میخکوب بهترین راه حل است. کارگران ساختمانی باتجربه می توانند به سرعت میخ بزنند، اما حتی پیشرفته ترین کارگران هم نمی توانند به سرعت یک میخکوب کار را انجام دهند. هنگامی که تمام قطعات چوب در جای خود قرار گرفتند، یک تفنگ میخکوبی می تواند در مدت زمانی که یک حرفه ای یک میخ را با چکش می کوبد، سه میخ را بکوبد بنابراین، اگر می خواهید روند ساخت را تسریع کنید هیچ چیز به اندازه سرعت و دقت تفنگ میخکوب نیست.

کارگران خود را ایمن نگه دارید

بسیاری از مردم به طور قابل درک در مورد استفاده از تفنگ های میخکوبی در محل ساخت و ساز به دلیل مسائل ایمنی نگران هستند. با این حال، در حالی که پروتکل های ایمنی باید هنگام استفاده از تفنگ میخکوب رعایت شود، بعید است که هنگام استفاده از این تفنگ به خود آسیب برسانند. این ابزارها، بی خطر در نظر گرفته می شوند زیرا مجبور نیستید میخ ها را با انگشتان خود در جای خود نگه دارید.

قدرت بیشتر

تفنگ های میخکوبی از طریق نیروی تحت فشار کار می کنند، به این معنی که تا زمانی که نوک میخ در موقعیت مناسب قرار دارد شلیک صورت می گیرد. تفنگ میخکوبی همیشه قدرت بالایی تولید می کند، برای میخ زدن به صورت دستی روی چوب یا مواد دیگر معمولاً دو یا سه ضربه لازم است تا میخ وارد شود با این حال، تفنگ میخکوبی آنقدر استحکام و قدرت دارد که میخ تنها با یک ضربه می تواند به مواد نفوذ کند.

کارها را با دقت کامل کنید

هنگام کار بر روی یک پروژه ساختمانی، میخ زدن با دقت بسیار مهم است و اگر به درستی انجام نشود، می تواند به شدت بر یکپارچگی ساختاری ساختمان تأثیر بگذارد. شاید بزرگترین مزیت تفنگ های میخکوبی دقت آنها در انجام یک کار باشد این نه تنها یکپارچگی ساختاری ساختمان را افزایش می دهد، بلکه کیفیت ساخت شما را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

تفنگ های میخکوب دوام زیادی دارند

اگر ابزاری می‌ خواهید که ماندگاری طولانی داشته باشد، تفنگ میخ کوبی همان چیزی است که نیاز دارید. تفنگ ‌های میخ کوبی برای دوام ساخته شده‌اند و تقریباً می ‌توانند در برابر هر چیزی مقاومت کنند، از رها شدن در زیر باران تا افتادن از سقف. دوام تفنگ های میخکوبی یکی از مزایای بسیاری است که این ابزار را بسیار محبوب کرده است.

تفنگ میخکوبی یک سرمایه گذاری هوشمند است

سرمایه گذاری بر روی ابزارهای باکیفیت که در آزمون زمان مقاومت می کنند برای کیفیت خدمات ساخت و ساز و محصول نهایی شما بسیار مهم است، شکی نیست که تفنگ میخکوبی یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای هر حرفه ای است.

ویژگی های تفنگ میخکوب

هنگامی که نوع میخکوبی را انتخاب کردید که برای پروژه های شما بهترین کارایی را دارد، این ویژگی های میخکوب و ابزارها و لوازم جانبی کمپرسور هوا را در نظر بگیرید که می توانند در کار شما مؤثر واقع شوند.

 • سیستم های اگزوز جهت دار میخکوبی به شما امکان می دهد اگزوز ابزار را کانالیزه کنید این ویژگی هنگام کار در یک منطقه گرد و غبار ارزشمند است. برخی از سیستم های اگزوز به ابزارهای خاصی برای تنظیم نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر بدون ابزار هستند.
 • سیستم های جمع کن تعمیر و نگهداری را ساده می کند و از گیر کردن میخ ها در مکانیسم جلوگیری می کند.
 • تنظیم عمق به شما این امکان را می دهد کنترل کنید که ابزار تا چه اندازه میخ را به سطح کار می کشد، این کار از بیرون زدگی بیش از حد میخ ها و فرو رفتن بیش از حد در عمق جلوگیری می کند. برخی از میخکوب ها به ابزارهایی برای تنظیم عمق نیاز دارند، در حالی که می‌ توانید برخی دیگر را با دست تنظیم کنید.
 • ماشه های بزرگ کارکرد ابزار را با انگشتان دستکش راحت تر می کنند.
 • کیف های حمل از میخکوب در برابر آسیب در حین حمل محافظت می کنند.
 • حفاظ های محافظ از آسیب رسیدن به ابزار جلوگیری می کنند و از شما در برابر زباله های پرنده محافظت می کنند. حفاظ ها ممکن است با استفاده مداوم فرسوده شوند، بنابراین به دنبال محافظ هایی باشید که بتوانید به راحتی آنها را تعویض کنید.
 • تنظیم اندازه میخ به شما این امکان را می دهد که اندازه میخ ها را در حین کار تغییر دهید.
 • چراغ های کار روی برد، دید سطح کار را بهبود می بخشد، می توانید به طور متناوب از یک چراغ کار خارجی استفاده کنید.

ایمنی تفنگ میخکوب

همه ابزارها نیاز به توجه به ایمنی دارند و تفنگ میخکوبی نیز از این قاعده مستثنی نیست، برخی از اطلاعات اولیه ایمنی در متن ذیل آمده است:

 • میخکوب را بررسی کنید و قبل از استفاده، قطعات آسیب دیده را تعمیر یا تعویض کنید.
 • هرگز کاربرد یک میخکوب را تغییر ندهید.
 • از عینک ایمنی و سایر تجهیزات ایمنی استفاده کنید.
 • دست ها، پاها و سایر اعضای بدن خود را از محل شلیک دور نگه دارید زمانی که نیاز دارید قطعات کار را محکم کنید از گیره استفاده کنید.
 • قبل از انجام تعمیرات، انجام تنظیمات یا تلاش برای رفع گرفتگی، ابزار را از کمپرسور هوا یا منبع تغذیه جدا کنید.
 • هرگز ابزار را به سمت شخص یا حیوانی نگیرید.
 • از میخکوب ها در نزدیکی گازها یا مایعات قابل اشتعال استفاده نکنید.

احتیاط

هر ابزار میخکوب الزامات خاصی برای اتصال دهنده ها یا میخ ها دارد که می تواند با خیال راحت از آن استفاده کند. از بست هایی که سازنده مشخص می کند استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که آنها با تمام مقررات و قوانین ساختمانی برای کار مطابقت دارند.

وزن تفنگ میخکوبی

وزن یک نکته مهم در انتخاب تفنگ میخکوب است زیرا این ابزار دستی هستند و برای استفاده راحت باید وزنی مناسب داشته باشند. وزن ها می توانند بین واحدهای پنوماتیک، شارژی و سوختی بسیار متفاوت باشند، اگر در حال برنامه ریزی برای استفاده طولانی مدت هستید یک مدل سبک تر انتخاب خوبی است.

قیمت تفنگ میخکوبی

قیمت می تواند از تفنگ میخکوب دستی ارزان قیمت گرفته تا ابزارهای پرهزینه باکیفیت حرفه ای طراحی شده، متغیر باشد. ویژگی ها و گزینه های قدرت مانند منابع تغذیه تفنگ میخکوب، تحرک ابزار و نوع کاری که تفنگ میخکوب می تواند انجام دهد نیز در قیمت نقش دارند.

میخکوب های بتنی چگونه کار می کنند؟

پوسته کالیبر ۲۲ میخ های طراحی شده ویژه را از طریق چوب به داخل سنگ تراشی می راند یا با ضربه چکش و یا کشیدن ماشه، یک پین شلیک به پشت پوسته برخورد می کند و یک انفجار کنترل شده را که به طور ایمن در داخل ابزار قرار دارد، ایجاد می کند.

تفنگ میخکوبی می تواند چند میخ شلیک کند؟

یک باتری پر می تواند تا ۴۰۰ میخ، دو تا سه میخ در ثانیه را تخلیه کند. تفنگ های میخ بی سیمی که برای نجاری، تزئینات و قالب گیری استفاده می شوند می توانند حدود ۴۰۰ میخ را در ساعت شلیک کنند. مدل‌ های گرانتر می‌ توانند تا پنج میخ در هر ثانیه، هم در سطوح سخت و هم در سطوح نرم شلیک کنند.

آیا تفنگ میخکوبی می تواند از هر میخی استفاده کند؟

شما می توانید از هر نوع میخ مارکی استفاده کنید به شرطی که هم درجه با میخکوب شما و در سایز تعیین شده برای تفنگ شما باشد.

آیا تفنگ های میخکوبی می توانند به صورت خودکار شلیک کنند؟

در حالت ضربه زدن، تفنگ میخکوبی به طور خودکار شلیک می کند اگر ماشه با فشار دادن نوک تماس تفنگ به یک جسم فشار داده شود. کارگران هنگام شلیک خودکار اسلحه ها در زمانی که نوک تفنگ با بدنشان تماس پیدا می کند مورد اصابت گلوله قرار می گیرند پس نکات ایمنی را همیشه رعایت کنید و در هنگام کار با این ابزار با دقت کارتان را انجام دهید.

آیا استفاده از تفنگ میخکوبی آسان است؟

استفاده از یک تفنگ میخکوبی به همین سادگی است که آن را بارگیری کنید، روی سطح مورد نظر نگه دارید و ماشه را بکشید.