کناف نیاوران

کناف نیاوران

اجرای کناف در نیاوران

اجرای کناف در نیاوران و شمال تهران، توسط  تیم سازه کاران دکور. بهترین اجرای کناف هنر ماست.
یکی از بزرگترین کاربردهای کناف ، استفاده از آن برای کارهای دکوراتیو است. کناف متریالی است چند منظوره. به این معنا که از کناف ، هم به عنوان یکی از متریال های اصلی ساختمان استفاده می شود

 سقف کاذب  پنل گچی

این نوع سقف ها دارای زیرساختی از جنس فولاد سبک است که به سقف اصلی متصل و سپس صفحات گچی روکش دار با استفاده از پیچ مخصوص بر روی آن نصب می شوند

سقف کاذب از نوع تایلی

این نوع سقف ها دارای زیرساختی آلمینیومی می باشند که بسیار سبک،خیلی سریع و آسان قابل نصب هستند و برای نصب آنها از سازه های سپری با محور ۶۰۰ میلی متر استفاده می شود که با استفاده از آویز به سقف اصلی متصل و سپس تایل های گچی یا آلمینیومی ۶۰×۶۰ روی سازه های سپری قرار می گیرند.

سقف کاذب کشسان

سقف کاذب کشسان، یکی از مدرن ترین نوع سقف کاذب است و از پارچه ای از جنس PVC ساخته شده است.
این پارچه به دلیل اینکه از جنس PVC است خاصیت کشسانی دارد.از این نوع پارچه علاوه بر سقف کاذب می توان برای دیوار پوششی کشسان استفاده کرد.
یکی از قابلیت های سقف و دیوار کشسان این است که می توان انواع تصاویر و طرح ها را روی آن چاپ کرد که باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر دکوراسیون داخلی می شود.

از دیگر ویژگی های پارچه کشسان می توان به ضد آب بودن،قابلیت شستشو،قابلیت جابجایی،ضد گرد و قبار و عدم اشتعال پذیری آن اشاره کرد.
کناف سقف و دیوار کاذب
اجرای نورمخفی دوره پذیرایی
مجری طرح  جا لوستری و دور لامپ
ساخت جای تی وی روی دیوار با کناف اجرای دیوارهای جداکننده و صداگیر اجرای سقف سرویس های بهداشتی با کناف
سقفهای آسمان مجازی سی ان سی و تایل ۶۰ در ۶۰ و دیوارپوش پی وی سی
در کمترین زمان با کمترین قیمت با بهترین کیفیت